Nauka w najlepszym wydaniu !!!

Sylwia

W Szkole Sylwii znajdziesz:Potrzebujesz pomocy w nauce, prawie na granicy cudu?

• materiały z zakresu matematyki – przejrzyście, zrozumiale, z wieloma przykładami,
  • pomoc w bieżących lekcjach,
  • w przygotowaniu do sprawdzianów,
  • egzaminu maturalnego,
  • wszelkiego rodzaju materiały, szkolenia, kursy …

a wszystko to profesjonalnie, sympatycznie, bezstresowo i aż do skutku !!!

Na stronie Kadra - odnośniki do nauczycieli innych przedmiotów, z których aktualnie potrzebujesz pomocy.

W zakładce Matematyka – pomoc odnośnie Królowej Nauk.

A może jesteś nauczycielem, wykładowcą, który szuka swojego miejsca w sieci, za pomocą którego może w łatwy i przejrzysty sposób:

• kontaktować się ze swoimi podopiecznymi?
  • zamieszczać materiały?
  • oferować usługi korepetytorskie?
  • informować o wolnych terminach zajęć?

Jeśli tak, zapraszam do kontaktu i zamieszkania na stałe w Szkole Sylwii :)

Szkoła Sylwii powstała z pasji do nauczania, z chęci propagowania wiedzy i poszerzania miłości do

Ukończyłam studia wyższe na Wydziale Matematyki i Informatyki UŁ o specjalizacji matematyka stosowana (z dodatkowym blokiem pedagogicznym).nauki.

Od dobrych kilku lat mam przyjemność przekazywać wiedzę z matematyki na poziomie od początkowych lat szkoły podstawowej do klas maturalnych. Uczyłam matematyki w gimnazjum, liceum oraz liceum dla dorosłych. Obecnie kontynuuję nauczanie, jako osoba prywatna, na co dzień związana z branżą IT.

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia terminu lekcji i życzę niezapomnianych chwil spędzonych z Królową Nauk oraz z innymi przedmiotami, oferowanymi przez Kadrę Szkoły Sylwii :)

Zapraszam również nauczycieli i wykładowców, chętnych do współpracy ze Szkołą Sylwii :)